Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 6 Joensuu - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Joensuu
-
09:06
Kitee
09:38
09:41
Kesälahti
09:59
10:00
Parikkala
10:23
10:26
Simpele
10:39
10:40
Imatra
11:06
11:08
Joutseno
11:19
11:20
Lappeenranta
11:35
11:37
Kouvola
12:16
12:19
Lahti
12:47
12:49
Tikkurila
13:25
13:26
Pasila
13:34
13:35
Helsinki
13:40
-