Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 6 Joensuu - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Joensuu
-
09:06
Kitee
09:38 → 09:42
09:41 → 09:45
Kesälahti
09:59 → 10:03
10:00 → 10:04
Parikkala
10:23 → 10:26
10:26 → 10:29
Simpele
10:39 → 10:42
10:40 → 10:43
Imatra
11:06 → 11:10
11:08 → 11:12
Joutseno
11:19 → 11:23
11:20 → 11:24
Lappeenranta
11:35 → 11:43
11:37 → 11:45
Kouvola
12:16 → 12:24
12:19 → 12:26
Lahti
12:47 → 12:56
12:49 → 12:58
Tikkurila
13:25 → 13:32
13:26 → 13:33
Pasila
13:34 → 13:39
13:35 → 13:40
Helsinki
13:40 → 13:48
-