Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 62 Kajaani - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kajaani
-
03:40
Sukeva
04:05
04:06
Iisalmi
04:29 → 04:32
04:33
Lapinlahti
04:48
04:49
Siilinjärvi
05:10 → 05:15
05:11 → 05:16
Kuopio
05:30 → 05:34
05:35 → 05:39
Suonenjoki
06:02 → 06:06
06:05 → 06:09
Pieksämäki
06:27
06:29
Mikkeli
07:06
07:09
Mäntyharju
07:32
07:33
Kouvola
08:11 → 10:40
08:19 → 11:30
Lahti
08:47 → 12:04
08:49 → 12:06
Tikkurila
09:25 → 12:55
09:26 → 12:56
Pasila
09:34 → 13:03
09:35 → 13:04
Helsinki
09:40 → 13:10
-