Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 62 Kuopio - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kuopio
-
05:35
Suonenjoki
06:02
06:05
Pieksämäki
06:27
06:29
Mikkeli
07:06
07:09
Mäntyharju
07:32
07:33
Kouvola
08:11
08:19
Lahti
08:47
08:49
Tikkurila
09:25
09:26
Pasila
09:34
09:35
Helsinki
09:40
-