Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 63 Helsinki - Kuopio
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
08:19
Pasila
08:24
08:25
Tikkurila
08:34
08:35
Lahti
09:11
09:13
Kouvola
09:41
09:50
Mäntyharju
10:27
10:28
Mikkeli
10:51
10:54
Pieksämäki
11:31
11:34 → 11:41
Suonenjoki
11:56 → 12:02
11:57 → 12:03
Kuopio
12:23 → 12:27
-