Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 63 Helsinki - Kuopio
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
08:19
Pasila
08:24
08:25
Tikkurila
08:34
08:35
Lahti
09:11 → 09:17
09:13 → 09:19
Kouvola
09:41 → 09:47
09:50 → 09:55
Mäntyharju
10:27 → 10:44
10:28 → 10:45
Mikkeli
10:51 → 11:08
10:54 → 11:10
Pieksämäki
11:31 → 11:52
11:34 → 11:53
Suonenjoki
11:56 → 12:21
11:57 → 12:22
Kuopio
12:23 → 12:50
-