Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 65 Helsinki - Oulu
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
11:19
Pasila
11:24
11:25
Tikkurila
11:34
11:35
Lahti
12:14 → 12:21
12:16 → 12:23
Kouvola
12:45 → 12:52
13:01 → 13:06
Mäntyharju
13:44 → 13:47
13:45 → 13:48
Mikkeli
14:08 → 14:11
14:10 → 14:13
Pieksämäki
14:46 → 14:49
14:49
Suonenjoki
15:10
15:12
Kuopio
15:39
15:43
Siilinjärvi
16:01
16:02
Lapinlahti
16:23
16:26
Iisalmi
16:41
16:43
Sukeva
17:05
17:06
Kajaani
17:31
17:48
Kontiomäki
18:04
18:06
Paltamo
18:18
18:19
Vaala
18:51
18:52
Utajärvi
19:12
19:15
Muhos
19:31
19:34
Oulu
19:59
-