Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 65 Helsinki - Oulu
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
11:19
Pasila
11:24
11:25
Tikkurila
11:34
11:35
Lahti
12:14
12:16
Kouvola
12:45
13:01
Mäntyharju
13:44
13:45
Mikkeli
14:08
14:10
Pieksämäki
14:46
14:49
Suonenjoki
15:10
15:12
Kuopio
15:39
15:43
Siilinjärvi
16:01
16:02
Lapinlahti
16:23
16:26
Iisalmi
16:41
16:43
Sukeva
17:05
17:06
Kajaani
17:31
17:48
Kontiomäki
18:04
18:06
Paltamo
18:18
18:19
Vaala
18:51
18:52
Utajärvi
19:12
19:15
Muhos
19:31
19:34
Oulu
19:59
-