Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 68 Kuopio - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kuopio
-
14:24
Suonenjoki
14:51
14:52
Pieksämäki
15:20
15:23
Mikkeli
16:00
16:03
Mäntyharju
16:26
16:29
Kouvola
17:11
17:19
Lahti
17:47
17:49
Tikkurila
18:25
18:26
Pasila
18:34
18:35
Helsinki
18:40
-