Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 7 Helsinki - Joensuu
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
15:19
Pasila
15:24
15:25
Tikkurila
15:34
15:35
Lahti
16:11
16:13
Kouvola
16:41
16:43
Lappeenranta
17:21
17:23
Imatra
17:48
17:50
Joensuu
19:36
-