Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 70 Oulu - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Oulu
-
12:47
Muhos
13:10 → 13:14
13:11 → 13:15
Utajärvi
13:25 → 13:29
13:26 → 13:30
Vaala
13:45 → 13:49
13:46 → 13:50
Paltamo
14:23
14:27
Kontiomäki
14:42 → 14:46
14:46 → 14:50
Kajaani
15:02 → 15:15
15:17
Sukeva
15:42 → 15:47
15:45 → 15:48
Iisalmi
16:08 → 16:12
16:11
Lapinlahti
16:26 → 16:31
16:27 → 16:32
Siilinjärvi
16:48 → 16:53
16:49 → 16:54
Kuopio
17:08 → 17:13
17:12 → 17:17
Suonenjoki
17:40 → 17:45
17:41 → 17:46
Pieksämäki
18:10 → 18:15
18:13 → 18:18
Mikkeli
18:49
18:52
Mäntyharju
19:15
19:16
Kouvola
19:54
20:12
Lahti
20:41
20:43
Tikkurila
21:25
21:26
Pasila
21:34
21:35
Helsinki
21:40
-