Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 70 Oulu - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Oulu
-
12:47
Muhos
13:10
13:11
Utajärvi
13:25
13:26
Vaala
13:45
13:46
Paltamo
14:23
14:27
Kontiomäki
14:42
14:46
Kajaani
15:02
15:17
Sukeva
15:42
15:45
Iisalmi
16:08
16:11
Lapinlahti
16:26
16:27
Siilinjärvi
16:48
16:49
Kuopio
17:08
17:12
Suonenjoki
17:40
17:41
Pieksämäki
18:10
18:13
Mikkeli
18:49
18:52
Mäntyharju
19:15
19:16
Kouvola
19:54
20:12
Lahti
20:41
20:43
Tikkurila
21:25
21:26
Pasila
21:34
21:35
Helsinki
21:40
-