Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 710 Rovaniemi - Kuopio
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Rovaniemi
-
15:18
Muurola
15:34
15:35
Tervola
16:02
16:03
Kemi
16:36 → 16:40
16:39 → 16:42
Oulu
17:36
17:46
Muhos
18:09 → 18:14
18:12 → 18:17
Utajärvi
18:26 → 18:31
18:29 → 18:34
Vaala
18:48 → 18:53
18:51 → 18:56
Paltamo
19:27 → 19:32
19:28 → 19:33
Kontiomäki
19:40 → 19:45
19:43 → 19:48
Kajaani
20:00 → 20:05
20:06 → 20:11
Sukeva
20:31 → 20:36
20:32 → 20:37
Iisalmi
20:55 → 21:00
20:57 → 21:02
Lapinlahti
21:12
21:13
Siilinjärvi
21:34
21:35
Kuopio
21:53
-