Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 710 Rovaniemi - Kuopio
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Rovaniemi
-
15:18
Muurola
15:34
15:35
Tervola
16:02
16:03
Kemi
16:36
16:39
Oulu
17:36
17:46
Muhos
18:09
18:12
Utajärvi
18:26
18:29
Vaala
18:48
18:51
Paltamo
19:27
19:28
Kontiomäki
19:40
19:43
Kajaani
20:00
20:06
Sukeva
20:31
20:32
Iisalmi
20:55
20:57
Lapinlahti
21:12
21:13
Siilinjärvi
21:34
21:35
Kuopio
21:53
-