Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 711 Kuopio - Rovaniemi
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kuopio
-
07:53
Siilinjärvi
08:17
08:18
Lapinlahti
08:39
08:40
Iisalmi
08:55
08:57
Sukeva
09:19
09:20
Kajaani
09:52
09:56
Kontiomäki
10:12
10:14
Paltamo
10:26 → 10:30
10:27 → 10:31
Vaala
10:59 → 11:03
11:03 → 11:07
Utajärvi
11:25 → 11:29
11:29 → 11:33
Muhos
11:43
11:44
Oulu
12:09
12:27 → 12:42
Kemi
13:25 → 13:39
13:27 → 13:41
Tervola
13:54 → 14:13
13:55 → 14:14
Muurola
14:22 → 14:42
14:23 → 14:43
Rovaniemi
14:40 → 15:00
-