Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 711 Kuopio - Rovaniemi
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kuopio
-
07:53
Siilinjärvi
08:17
08:18
Lapinlahti
08:39 → 08:43
08:40 → 08:44
Iisalmi
08:55 → 08:59
08:57 → 09:01
Sukeva
09:19
09:20
Kajaani
09:52
09:56
Kontiomäki
10:12 → 10:16
10:14 → 10:18
Paltamo
10:26
10:27
Vaala
10:59
11:03
Utajärvi
11:25
11:29
Muhos
11:43
11:44
Oulu
12:09
12:27
Kemi
13:25
13:27
Tervola
13:54
13:55
Muurola
14:22
14:23
Rovaniemi
14:40
-