Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 713 Kuopio - Oulu
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kuopio
-
12:39
Siilinjärvi
12:57 → 13:04
12:58 → 13:05
Lapinlahti
13:20 → 13:28
13:23 → 13:31
Iisalmi
13:38 → 13:43
13:40 → 13:45
Sukeva
14:02 → 14:09
14:03 → 14:10
Kajaani
14:28 → 14:35
14:30 → 14:37
Kontiomäki
14:46 → 14:53
14:47 → 14:54
Paltamo
14:58 → 15:05
14:59 → 15:06
Vaala
15:29 → 15:36
15:30 → 15:37
Utajärvi
15:49 → 15:56
15:50 → 15:57
Muhos
16:05 → 16:12
16:06 → 16:13
Oulu
16:37 → 16:44
-