Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 713 Kuopio - Oulu
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kuopio
-
12:39
Siilinjärvi
12:57
12:58
Lapinlahti
13:20
13:23
Iisalmi
13:38
13:40
Sukeva
14:02
14:03
Kajaani
14:28
14:30
Kontiomäki
14:46
14:47
Paltamo
14:58 → 15:01
14:59 → 15:02
Vaala
15:29 → 15:33
15:30 → 15:34
Utajärvi
15:49 → 15:52
15:50 → 15:53
Muhos
16:05 → 16:09
16:06 → 16:10
Oulu
16:37
-