Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 716 Oulu - Kuopio
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Oulu
-
10:00
Muhos
10:25
10:26
Utajärvi
10:40
10:43
Vaala
11:03
11:04
Paltamo
11:40
11:43
Kontiomäki
11:55
11:57
Kajaani
12:13
12:17
Sukeva
12:42
12:43
Iisalmi
13:06
13:08
Lapinlahti
13:23
13:26 → 13:30
Siilinjärvi
13:47 → 13:53
13:48 → 13:54
Kuopio
14:07 → 14:13
-