Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 716 Oulu - Kuopio
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Oulu
-
10:00
Muhos
10:25 → 10:29
10:26 → 10:30
Utajärvi
10:40 → 10:44
10:43 → 10:47
Vaala
11:03
11:04
Paltamo
11:40
11:43
Kontiomäki
11:55
11:57
Kajaani
12:13
12:17
Sukeva
12:42
12:43
Iisalmi
13:06
13:08
Lapinlahti
13:23
13:26
Siilinjärvi
13:47
13:48
Kuopio
14:07
-