Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 73 Helsinki - Kuopio
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
19:19
Pasila
19:24
19:25
Tikkurila
19:34
19:35
Lahti
20:11
20:13
Kouvola
20:41
20:51
Mäntyharju
21:28
21:29
Mikkeli
21:52
21:54
Pieksämäki
22:31
22:33
Suonenjoki
22:57
22:58
Kuopio
23:25
-