Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 8 Joensuu - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Joensuu
-
12:13
Kitee
12:45 → 12:50
12:46 → 12:51
Kesälahti
13:04 → 13:09
13:05 → 13:10
Parikkala
13:28 → 13:33
13:31 → 13:36
Imatra
14:07
14:09
Joutseno
14:20
14:21
Lappeenranta
14:36
14:38
Kouvola
15:17
15:19
Lahti
15:47
15:49
Tikkurila
16:25 → 16:28
16:26 → 16:29
Pasila
16:34
16:35
Helsinki
16:40
-