Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 8 Joensuu - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Joensuu
-
12:13
Kitee
12:45 → 12:49
12:46 → 12:50
Kesälahti
13:04 → 13:07
13:05 → 13:08
Parikkala
13:28 → 13:35
13:31 → 13:36
Imatra
14:07 → 14:15
14:09 → 14:16
Joutseno
14:20 → 14:27
14:21 → 14:28
Lappeenranta
14:36 → 14:39
14:38 → 14:41
Kouvola
15:17 → 15:20
15:19 → 15:22
Lahti
15:47
15:49
Tikkurila
16:25
16:26
Pasila
16:34
16:35
Helsinki
16:40
-