Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 917 Turku - Oulu
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Turku
-
13:05
Loimaa
13:43
13:44
Humppila
13:56
13:59
Toijala
14:23
14:25
Tampere
14:47 → 14:50
15:08 → 15:14
Parkano
15:48
15:49
Seinäjoki
16:23
16:26
Lapua
16:38
16:39
Kauhava
16:47
16:48
Pännäinen
17:30
17:31
Kokkola
17:49
17:51
Kannus
18:12
18:13
Ylivieska
18:34
18:36
Oulainen
18:51
18:52
Vihanti
19:06
19:07
Ruukki
19:17
19:18
Kempele
19:43
19:44
Oulu
19:55
-