Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 93 Helsinki - Jyväskylä
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
09:04
Pasila
09:09
09:10
Tikkurila
09:18
09:19
Riihimäki
09:50
09:52
Hämeenlinna
10:09
10:11
Toijala
10:30
10:31
Lempäälä
10:40
10:41
Tampere
10:52
11:05
Orivesi
11:29
11:30
Jämsä
12:04
12:05
Jyväskylä
12:40
-