Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 93 Helsinki - Tampere
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
09:04
Pasila
09:09 → 09:12
09:10 → 09:13
Tikkurila
09:18 → 09:21
09:19 → 09:22
Riihimäki
09:50
09:52
Hämeenlinna
10:09 → 10:15
10:11 → 10:17
Toijala
10:30 → 10:33
10:31 → 10:34
Lempäälä
10:40 → 10:45
10:41 → 10:46
Tampere
10:52 → 10:56
-