Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 941 Helsinki - Turku satama
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
05:28
Pasila
05:33
05:34
Leppävaara
05:40
05:41
Kirkkonummi
05:58
05:59
Karjaa
06:25
06:26
Salo
06:56
06:57
Kupittaa
07:30
07:33
Turku
07:38
07:40
Turku satama
07:47
-