Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 941 Helsinki - Turku satama
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
05:28
Pasila
05:33 → 05:47
05:34 → 05:49
Leppävaara
05:40 → 05:53
05:41 → 05:55
Kirkkonummi
05:58 → 06:08
05:59
Karjaa
06:25 → 06:35
06:26
Salo
06:56 → 07:06
06:57 → 07:13
Kupittaa
07:30 → 07:44
07:33 → 07:47
Turku
07:38 → 07:48
07:40 → 07:50
Turku satama
07:47 → 07:57
-