Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 943 Helsinki - Turku
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
06:28
Pasila
06:33
06:34
Leppävaara
06:40
06:41
Kirkkonummi
06:58
06:59
Karjaa
07:25
07:26
Salo
08:02
08:03
Kupittaa
08:27
08:29
Turku
08:34
-