Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 948 Turku satama - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Turku satama
-
08:10
Turku
08:17
08:25
Kupittaa
08:29
08:31
Salo
08:55
09:03
Karjaa
09:30
09:31
Leppävaara
10:12
10:13
Pasila
10:19
10:20
Helsinki
10:25
-