Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 948 Turku satama - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Turku satama
-
08:10
Turku
08:17
08:25
Kupittaa
08:29
08:31
Salo
08:55
09:03 → 09:10
Karjaa
09:30 → 09:34
09:31 → 09:35
Leppävaara
10:12 → 10:18
10:13 → 10:19
Pasila
10:19 → 10:24
10:20 → 10:25
Helsinki
10:25 → 10:30
-