Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 963 Helsinki - Turku satama
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
17:37
Pasila
17:42
17:43
Leppävaara
17:49
17:50
Karjaa
18:31
18:32
Salo
18:59
19:01
Kupittaa
19:25
19:26
Turku
19:31
19:33
Turku satama
19:40
-