Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 966 Turku - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Turku
-
17:25
Kupittaa
17:29
17:31
Salo
17:55
17:59
Karjaa
18:26
18:28
Kirkkonummi
18:54
18:55
Leppävaara
19:13
19:14
Pasila
19:20
19:21
Helsinki
19:26
-