Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 972 Turku satama - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Turku satama
-
20:18
Turku
20:25
20:27
Kupittaa
20:31
20:33
Salo
20:57
20:59
Karjaa
21:26
21:28
Kirkkonummi
21:54
21:55
Leppävaara
22:13
22:14
Pasila
22:20
22:21
Helsinki
22:26
-