Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
IC 972 Turku satama - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Turku satama
-
20:18
Turku
20:25 → 20:59
20:27 → 21:01
Kupittaa
20:31 → 21:05
20:33 → 21:07
Salo
20:57 → 21:00
20:59 → 21:02
Karjaa
21:26 → 21:29
21:28 → 21:31
Kirkkonummi
21:54 → 21:57
21:55 → 21:58
Leppävaara
22:13 → 22:16
22:14 → 22:17
Pasila
22:20 → 22:23
22:21 → 22:24
Helsinki
22:26 → 22:29
-