Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
K Kerava - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kerava
-
13:31
Savio
13:33
13:34
Korso
13:36
13:37
Rekola
13:38
13:39
Koivukylä
13:39
13:40
Hiekkaharju
13:43
13:43
Tikkurila
13:44
13:45
Puistola
13:46
13:47
Malmi
13:50
13:51
Oulunkylä
13:54
13:55
Pasila
13:59
14:00
Helsinki
14:05
-