Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
K Kerava - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kerava
-
16:01
Savio
16:03
16:04
Korso
16:06
16:07
Rekola
16:08
16:09
Koivukylä
16:09
16:10
Hiekkaharju
16:13
16:13
Tikkurila
16:14
16:15
Puistola
16:16
16:17
Malmi
16:20
16:21
Oulunkylä
16:24
16:25
Pasila
16:29
16:30
Helsinki
16:35
-