Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
K Helsinki - Kerava
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
16:01
Pasila
16:05
16:06
Oulunkylä
16:09
16:10
Malmi
16:12
16:13
Puistola
16:15
16:16
Tikkurila
16:18
16:19
Hiekkaharju
16:20
16:21
Koivukylä
16:23
16:24
Rekola
16:25
16:26
Korso
16:27
16:28
Savio
16:30
16:31
Kerava
16:34
-