Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
L Kirkkonummi - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kirkkonummi
-
05:59
Tolsa
06:00
06:01
Jorvas
06:03
06:04
Masala
06:05
06:06
Kauklahti
06:10
06:11
Espoo
06:14
06:15
Tuomarila
06:16
06:17
Koivuhovi
06:18
06:19
Kauniainen
06:20
06:21
Kera
06:22
06:23
Kilo
06:24
06:25
Leppävaara
06:26
06:27
Mäkkylä
06:28
06:29
Pitäjänmäki
06:30
06:31
Valimo
06:32
06:33
Huopalahti
06:34
06:35
Ilmala
06:36
06:37
Pasila
06:38
06:39
Helsinki
06:44
-