Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
L Kirkkonummi - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kirkkonummi
-
22:37
Tolsa
22:38
22:39
Jorvas
22:41
22:42
Masala
22:43
22:44
Kauklahti
22:48
22:49
Espoo
22:52
22:53
Tuomarila
22:54
22:55
Koivuhovi
22:56
22:57
Kauniainen
22:58
22:59
Kera
23:00
23:01
Kilo
23:02
23:03
Leppävaara
23:04
23:05
Mäkkylä
23:06
23:07
Pitäjänmäki
23:08
23:09
Valimo
23:10
23:11
Huopalahti
23:12
23:13
Ilmala
23:14
23:15
Pasila
23:16
23:17
Helsinki
23:22
-