Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
L Helsinki - Karjaa
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
23:08
Pasila
23:11
23:12
Ilmala
23:13
23:14
Huopalahti
23:16
23:17
Valimo
23:18
23:19
Pitäjänmäki
23:19
23:20
Mäkkylä
23:21
23:22
Leppävaara
23:23
23:24
Kilo
23:26
23:27
Kera
23:28
23:29
Kauniainen
23:30
23:31
Koivuhovi
23:32
23:33
Tuomarila
23:34
23:35
Espoo
23:36
23:37
Kauklahti
23:39
23:40
Masala
23:44
23:45
Jorvas
23:46
23:47
Tolsa
23:49
23:50
Kirkkonummi
23:52
23:53
Siuntio
00:01
00:02
Karjaa
00:23
-