Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
L Helsinki - Kirkkonummi
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
22:38
Pasila
22:41
22:42
Ilmala
22:43
22:44
Huopalahti
22:46
22:47
Valimo
22:48
22:49
Pitäjänmäki
22:49
22:50
Mäkkylä
22:51
22:52
Leppävaara
22:53
22:54
Kilo
22:56
22:57
Kera
22:58
22:59
Kauniainen
23:00
23:01
Koivuhovi
23:02
23:03
Tuomarila
23:04
23:05
Espoo
23:06
23:07
Kauklahti
23:09
23:10
Masala
23:14
23:15
Jorvas
23:16
23:17
Tolsa
23:19
23:20
Kirkkonummi
23:23
-