Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
L Helsinki - Kirkkonummi
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
06:04
Pasila
06:07
06:08
Ilmala
06:09
06:10
Huopalahti
06:12
06:13
Valimo
06:14
06:15
Pitäjänmäki
06:15
06:16
Mäkkylä
06:17
06:18
Leppävaara
06:19
06:20
Kilo
06:22
06:23
Kera
06:24
06:25
Kauniainen
06:26
06:27
Koivuhovi
06:28
06:29
Tuomarila
06:30
06:31
Espoo
06:32
06:33
Kauklahti
06:35
06:36
Masala
06:40
06:41
Jorvas
06:42
06:43
Tolsa
06:45
06:46
Kirkkonummi
06:49
-