Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
N Kerava - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kerava
-
19:42
Savio
19:44
19:45
Korso
19:47
19:48
Rekola
19:49
19:50
Koivukylä
19:50
19:51
Hiekkaharju
19:53
19:54
Tikkurila
19:55
19:56
Puistola
19:57
19:58
Tapanila
19:59
20:00
Malmi
20:01
20:02
Pukinmäki
20:03
20:04
Oulunkylä
20:05
20:06
Käpylä
20:07
20:08
Pasila
20:10
20:11
Helsinki
20:16
-