Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
N Helsinki - Kerava
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
19:13
Pasila
19:16
19:17
Käpylä
19:19
19:20
Oulunkylä
19:21
19:22
Pukinmäki
19:23
19:24
Malmi
19:25
19:26
Tapanila
19:27
19:28
Puistola
19:29
19:30
Tikkurila
19:31
19:32
Hiekkaharju
19:33
19:34
Koivukylä
19:36
19:37
Rekola
19:38
19:39
Korso
19:40
19:41
Savio
19:43
19:44
Kerava
19:48
-