Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
P Helsinki - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
14:48
Pasila
14:51
14:52
Ilmala
14:53
14:54
Huopalahti
14:56
14:57
Pohjois-Haaga
14:58
14:59
Kannelmäki
15:00
15:01
Malminkartano
15:02
15:03
Myyrmäki
15:04
15:05
Louhela
15:06
15:06
Martinlaakso
15:07
15:08
Vantaankoski
15:09
15:10
Vehkala
15:11
15:11
Kivistö
15:13
15:14
Aviapolis
15:18
15:18
Lentoasema
15:20
15:21
Leinelä
15:23
15:25
Hiekkaharju
15:27
15:28
Tikkurila
15:29
15:30
Puistola
15:32
15:32
Tapanila
15:33
15:34
Malmi
15:35
15:36
Pukinmäki
15:37
15:38
Oulunkylä
15:40
15:40
Käpylä
15:41
15:42
Pasila
15:44
15:45
Helsinki
15:50
-