Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
P Helsinki - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
13:28
Pasila
13:31
13:32
Ilmala
13:33
13:34
Huopalahti
13:36
13:37
Pohjois-Haaga
13:38
13:39
Kannelmäki
13:40
13:41
Malminkartano
13:42
13:43
Myyrmäki
13:44
13:45
Louhela
13:46
13:46
Martinlaakso
13:47
13:48
Vantaankoski
13:49
13:50
Vehkala
13:51
13:51
Kivistö
13:53
13:54
Aviapolis
13:58
13:58
Lentoasema
14:00
14:01
Leinelä
14:03
14:05
Hiekkaharju
14:07
14:08
Tikkurila
14:09
14:10
Puistola
14:12
14:12
Tapanila
14:13
14:14
Malmi
14:15
14:16
Pukinmäki
14:17
14:18
Oulunkylä
14:20
14:20
Käpylä
14:21
14:22
Pasila
14:24
14:25
Helsinki
14:30
-