Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
P 263 Helsinki - Kolari
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
18:14 → 18:20
Pasila
18:19 → 19:09
18:21 → 19:12
Tikkurila
19:05 → 19:46
19:07 → 19:49
Riihimäki
19:56 → 20:32
19:59 → 20:41
Hämeenlinna
20:23 → 21:05
20:25 → 21:07
Toijala
20:48 → 21:24
20:50 → 21:26
Tampere
21:18 → 22:04
21:34 → 22:08
Seinäjoki
23:45 → 23:50
23:49 → 23:52
Pännäinen
01:08
01:09
Kokkola
01:32
01:35
Ylivieska
02:25 → 02:29
02:29 → 02:32
Oulu
04:05
04:37
Kemi
05:44
05:48
Tornio-Itäinen
06:13
06:16
Ylitornio
07:04
07:08
Pello
07:53
07:56
Kolari
08:47
02:00 → 08:47