Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
P 269 Helsinki - Kolari
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
20:28 → 20:31
Pasila
20:33 → 20:36
20:35 → 20:38
Tikkurila
21:11 → 21:14
21:13 → 21:16
Riihimäki
21:57
22:00
Hämeenlinna
22:24
22:26
Tampere
23:15
23:59
Seinäjoki
02:17
02:20
Kokkola
03:49
03:52
Ylivieska
04:36
04:39
Oulu
05:53
06:23
Kemi
07:58
08:01
Tornio-Itäinen
08:26
08:29
Ylitornio
09:17
09:21
Pello
10:06
10:09
Kolari
11:00
-