Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
P 269 Helsinki - Kolari
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
20:28
Pasila
20:33
20:35
Tikkurila
21:11
21:13
Riihimäki
21:57
22:00
Hämeenlinna
22:24
22:26
Tampere
23:15
23:59
Seinäjoki
02:17
02:20
Kokkola
03:49
03:52
Ylivieska
04:36
04:39
Oulu
05:53
06:23
Kemi
07:58
08:01 → 10:42
Tornio-Itäinen
08:26 → 11:08
08:29 → 11:09
Ylitornio
09:17 → 11:58
09:21 → 12:02
Pello
10:06 → 12:38
10:09 → 12:39
Kolari
11:00 → 13:22
-