Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
P 270 Kolari - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kolari
-
18:10
Pello
18:57
18:59
Ylitornio
19:47
19:49
Tornio-Itäinen
20:39
20:42
Kemi
21:12
21:16
Oulu
22:34
23:05
Ylivieska
00:42
00:45
Kokkola
01:35
01:42
Seinäjoki
03:20
03:53
Tampere
05:35
05:43 → 05:58
Toijala
06:08 → 06:26
06:10 → 06:28
Hämeenlinna
06:35 → 06:47
06:37 → 06:49
Riihimäki
07:00 → 07:17
07:02 → 07:19
Tikkurila
07:46 → 07:57
07:48 → 07:59
Pasila
08:24 → 08:33
08:26 → 09:57
Helsinki
08:32 → 10:05
-