Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
P 272 Kolari - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Kolari
-
18:10
Pello
18:57
18:59
Ylitornio
19:47
19:49
Tornio-Itäinen
20:39
20:42
Kemi
21:12 → 21:17
21:16 → 21:19
Oulu
22:34 → 22:46
23:05 → 23:17
Ylivieska
00:42
00:45
Kokkola
01:35
01:42
Seinäjoki
03:20
03:53
Tampere
05:35
06:22
Toijala
06:49
07:01
Hämeenlinna
07:26
07:53
Riihimäki
08:16
08:18
Tikkurila
08:58
09:00
Pasila
09:38
09:40 → 09:50
Helsinki
09:45 → 09:57
-