Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
R Riihimäki - Tampere
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Riihimäki
-
06:40
Ryttylä
06:45
06:46
Turenki
06:53
06:54
Hämeenlinna
07:01
07:02
Parola
07:07
07:08
Iittala
07:14
07:15
Toijala
07:24
07:25
Viiala
07:29
07:30
Lempäälä
07:36
07:37
Tampere
07:48
-