Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
R Riihimäki - Tampere
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Riihimäki
-
05:40
Ryttylä
05:46
05:47
Turenki
05:54
05:55
Hämeenlinna
06:03
06:04
Parola
06:09
06:10
Iittala
06:17
06:18
Toijala
06:29
06:30
Viiala
06:34
06:35
Lempäälä
06:43
06:48
Tampere
07:02
-