Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
R Riihimäki - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Riihimäki
-
14:26
Hyvinkää
14:33
14:34
Jokela
14:40
14:41
Saunakallio
14:45
14:46
Järvenpää
14:48
14:49
Kyrölä
14:51
14:52
Kerava
14:56
14:57
Tikkurila
15:04
15:05
Pasila
15:13
15:14
Helsinki
15:19
-