Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
R Riihimäki - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Riihimäki
-
21:56
Hyvinkää
22:03
22:04
Jokela
22:10
22:11
Saunakallio
22:15
22:16
Järvenpää
22:18
22:19
Kyrölä
22:21
22:22
Kerava
22:26
22:27
Tikkurila
22:34
22:35
Pasila
22:43
22:44
Helsinki
22:49
-