Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
R Tampere - Riihimäki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Tampere
-
06:34
Lempäälä
06:44
06:45
Viiala
06:51
06:52
Toijala
06:56
06:57
Iittala
07:05
07:06
Parola
07:13
07:14
Hämeenlinna
07:19
07:20
Turenki
07:27
07:28
Ryttylä
07:34
07:35
Riihimäki
07:42
-