Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
R Tampere - Riihimäki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Tampere
-
07:30
Lempäälä
07:42
07:43
Viiala
07:50
07:51
Toijala
07:55
07:56
Iittala
08:06
08:07
Parola
08:15
08:16
Hämeenlinna
08:21
08:22
Turenki
08:30
08:31
Ryttylä
08:38
08:39
Riihimäki
08:46
-