Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
R Tampere - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Tampere
-
16:11
Lempäälä
16:21
16:22
Viiala
16:28
16:29
Toijala
16:33
16:34
Iittala
16:42
16:43
Parola
16:50
16:51
Hämeenlinna
16:56
16:57
Turenki
17:04
17:05
Ryttylä
17:11
17:12
Riihimäki
17:19
17:26
Hyvinkää
17:33
17:34
Jokela
17:40
17:41
Saunakallio
17:45
17:46
Järvenpää
17:48
17:49
Kyrölä
17:51
17:52
Kerava
17:56
17:57
Tikkurila
18:04
18:05
Pasila
18:13
18:14
Helsinki
18:19
-