Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
R Tampere - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Tampere
-
14:07
Lempäälä
14:17
14:18
Viiala
14:24
14:25
Toijala
14:29
14:30
Iittala
14:38
14:39
Parola
14:46
14:47
Hämeenlinna
14:52
14:53
Turenki
15:00
15:01
Ryttylä
15:07
15:08
Riihimäki
15:15
15:26
Hyvinkää
15:33
15:34
Jokela
15:40
15:41
Saunakallio
15:45
15:46
Järvenpää
15:48
15:49
Kyrölä
15:51
15:52
Kerava
15:56
15:57
Tikkurila
16:04
16:05
Pasila
16:13
16:14
Helsinki
16:19
-