Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
R Helsinki - Riihimäki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
21:10
Pasila
21:14
21:15
Tikkurila
21:22
21:23
Kerava
21:30
21:31
Kyrölä
21:34
21:35
Järvenpää
21:37
21:38
Saunakallio
21:40
21:41
Jokela
21:46
21:47
Hyvinkää
21:53
21:54
Riihimäki
22:03
-