Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
R Helsinki - Riihimäki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
14:10
Pasila
14:14
14:15
Tikkurila
14:22
14:23
Kerava
14:30
14:31
Kyrölä
14:34
14:35
Järvenpää
14:37
14:38
Saunakallio
14:40
14:41
Jokela
14:46
14:47
Hyvinkää
14:53
14:54
Riihimäki
15:03
-