Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
R Helsinki - Tampere
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
15:10
Pasila
15:14
15:15
Tikkurila
15:22
15:23
Kerava
15:30 → 15:33
15:31 → 15:34
Kyrölä
15:34
15:35
Järvenpää
15:37 → 15:40
15:38 → 15:41
Saunakallio
15:40 → 15:43
15:41 → 15:44
Jokela
15:46 → 15:49
15:47 → 15:50
Hyvinkää
15:53
15:54
Riihimäki
16:03
16:13
Ryttylä
16:18
16:19
Turenki
16:26
16:27
Hämeenlinna
16:34
16:35
Parola
16:40
16:41
Iittala
16:47
16:48
Toijala
16:57
16:58
Viiala
17:02
17:03
Lempäälä
17:09
17:10
Tampere
17:21
-