Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
R Helsinki - Tampere
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
13:40
Pasila
13:44
13:45
Tikkurila
13:52
13:53
Kerava
14:00
14:01
Kyrölä
14:04
14:05
Järvenpää
14:07
14:08
Saunakallio
14:10
14:11
Jokela
14:16
14:17
Hyvinkää
14:23
14:24
Riihimäki
14:33
14:40
Ryttylä
14:45
14:46
Turenki
14:53
14:54
Hämeenlinna
15:01
15:02
Parola
15:07
15:08
Iittala
15:14
15:15
Toijala
15:24
15:25
Viiala
15:29
15:30
Lempäälä
15:36
15:37
Tampere
15:48
-