Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
R Helsinki - Hämeenlinna
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
16:10
Pasila
16:14
16:15
Tikkurila
16:22
16:23
Kerava
16:30
16:31
Kyrölä
16:34
16:35
Järvenpää
16:37
16:38
Saunakallio
16:40
16:41
Jokela
16:46
16:47
Hyvinkää
16:53
16:54
Riihimäki
17:03
17:13
Ryttylä
17:18
17:19
Turenki
17:26
17:27
Hämeenlinna
17:35
-