Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
R Hämeenlinna - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Hämeenlinna
-
06:23
Turenki
06:30
06:31
Ryttylä
06:37
06:38
Riihimäki
06:45
06:56
Hyvinkää
07:03
07:04
Jokela
07:10
07:11
Saunakallio
07:15
07:16
Järvenpää
07:18
07:19
Kyrölä
07:21
07:22
Kerava
07:26
07:27
Tikkurila
07:34
07:35
Pasila
07:43
07:44
Helsinki
07:49
-