Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
S 143 Helsinki - Pieksämäki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
10:04
Pasila
10:09
10:10
Tikkurila
10:18
10:19
Riihimäki
10:50
10:52
Hämeenlinna
11:09
11:11
Toijala
11:30
11:31
Lempäälä
11:40
11:41
Tampere
11:52
12:05 → 12:13
Orivesi
12:29 → 12:38
12:30 → 12:39
Jämsä
13:04 → 13:11
13:07 → 13:12
Jyväskylä
13:37 → 13:40
13:39
Hankasalmi
14:03
14:04
Pieksämäki
14:25
-