Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
S 145 Helsinki - Pieksämäki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
13:24
Pasila
13:29
13:30
Tikkurila
13:39
13:40
Tampere
14:56 → 16:40
15:05 → 16:52
Orivesi
15:29 → 17:14
15:30 → 17:15
Jämsä
16:09 → 17:47
16:10 → 17:48
Jyväskylä
16:36 → 18:14
16:38 → 18:16
Hankasalmi
17:02 → 18:40
17:05 → 18:42
Pieksämäki
17:26 → 19:03
-