Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
S 145 Helsinki - Pieksämäki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
13:24
Pasila
13:29
13:30
Tikkurila
13:39
13:40
Tampere
14:56
15:05
Orivesi
15:29
15:30
Jämsä
16:09
16:10
Jyväskylä
16:36
16:38
Hankasalmi
17:02
17:05
Pieksämäki
17:26
-