Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
S 146 Pieksämäki - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Pieksämäki
-
15:25
Hankasalmi
15:46
15:47
Jyväskylä
16:11
16:14
Jämsä
16:50
16:51
Orivesi
17:25
17:26
Tampere
17:49
18:07
Lempäälä
18:17
18:18
Toijala
18:27
18:28
Hämeenlinna
18:47
18:49
Riihimäki
19:06
19:08
Tikkurila
19:39
19:40
Pasila
19:48
19:49
Helsinki
19:54
-