Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
S 148 Pieksämäki - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Pieksämäki
-
18:16
Hankasalmi
18:37
18:38
Jyväskylä
19:10
19:17
Jämsä
19:49
19:50
Orivesi
20:25
20:26
Tampere
20:50
21:07
Lempäälä
21:17
21:18
Toijala
21:27
21:28
Hämeenlinna
21:47
21:49
Riihimäki
22:06
22:08
Tikkurila
22:39
22:40
Pasila
22:48
22:49
Helsinki
22:54
-