Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
S 169 Helsinki - Tampere
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Helsinki
-
11:04
Pasila
11:09
11:10
Tikkurila
11:18
11:19
Riihimäki
11:50
11:52
Hämeenlinna
12:09
12:11
Toijala
12:30
12:31
Lempäälä
12:40
12:41
Tampere
12:52 → 12:57
-