Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
S 2 Joensuu - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Joensuu
-
05:12
Kitee
05:44
05:45
Parikkala
06:23
06:24
Imatra
07:00
07:02
Lappeenranta
07:26
07:28
Kouvola
08:07
08:09
Lahti
08:37 → 08:40
08:39 → 08:42
Tikkurila
09:15 → 09:18
09:16 → 09:19
Pasila
09:24 → 09:27
09:25 → 09:28
Helsinki
09:30
-