Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
S 2 Joensuu - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Joensuu
-
05:12
Kitee
05:44
05:45
Parikkala
06:23 → 06:28
06:24 → 06:29
Imatra
07:00
07:02
Lappeenranta
07:26
07:28
Kouvola
08:07
08:09
Lahti
08:37 → 08:41
08:39 → 08:43
Tikkurila
09:15 → 09:20
09:16 → 09:21
Pasila
09:24
09:25
Helsinki
09:30 → 09:34
-