Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
S 40 Vaasa - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Vaasa
-
04:53
Tervajoki
05:14
05:15
Seinäjoki
05:42
05:45
Parkano
06:19
06:20
Tampere
06:54
07:02
Tikkurila
08:20
08:21
Pasila
08:29
08:30
Helsinki
08:35
-