Takaisin

Junan aikataulu

Etusivu
S 40 Vaasa - Helsinki
Lähtöaika
Asema
Tuloaika
Lähtöaika
Vaasa
-
04:53
Tervajoki
05:14 → 05:54
05:15 → 05:55
Seinäjoki
05:42 → 06:22
05:45 → 06:24
Parkano
06:19 → 06:53
06:20 → 06:54
Tampere
06:54 → 07:21
07:02 → 07:24
Tikkurila
08:20 → 08:40
08:21 → 08:45
Pasila
08:29 → 08:52
08:30 → 08:53
Helsinki
08:35 → 09:01
-